Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Водій з власним авто

Щоденно, наші водії виконують різноманітні послуги з перевезень пасажирів, такі як зустрічі на вокзалах/летовищах, обслуговування конференцій, виставок, поїздки між населеними пунктами незалежно де знаходиться наш клієнт – чи то у підніжжя гори Говерли, чи у найвіддаленішому селі Волині, Сумщини, Херсонщини, у будь-який час доби, за будь-яких погодних умов. Ми виконуємо поїздки по всій території України (окрім тимчасово окупованих).
Під час поїздки ви завжди зможете скористатися послугами колцентру: отримати консультацію, або допомогу в вирішенні питань…
Наші авто класу «С», «D» за європейськю класифікацією автомобілів (королла, октавія, соната, мондео, лан сер, та інші окрім китайських та російських). Усі автомобілі не старші 10 років, та зажди вчасно обслуговані. Наші водії кваліфіковані та досвідчені, зі стажем водіння не менше 5 років. 
Для того щоб зробити замовлення, вам потрібно відправити лист з описанням вимог до послуги на електронну адресу people-help@ukr.net
Замовлення приймаються заздалегідь(не пізніше чим за робочий день) і прораховуються індивідуально, в залежності від заявлених умов. 
Для тих, хто цінує якість життя!

Для отримання детальної інформації про послугу звертайтесь за номерами:

+380683313001 або +380443313001

Зворотній зв'язок