Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Клієнтська підтримка

Компанія «People-Help» – ваш універсальний помічник у вирішенні різноманітних питань: починаючи з вирішення побутових питань та, закінчуючи господарськими проблемами. Ми пишаємося тим, що можемо допомагати людям, пропонуючи їм різноманітну допомогу.

Висока якість послуг і висококваліфікований сервіс – наші основні переваги, які ми намагаємося регулярно удосконалювати. Це пояснюється нашим девізом, адже ми працюємо для людей – на їх благо і на їхнє здоров’я. Список комплексних послуг дозволяє кожній людині ознайомитися з представленими послугами окремо і визначитися з найбільш підходящим вибором.

Професійна допомога клієнтам

Наша служба завжди готова вас вислухати і надати неоціненну допомогу і підтримку, яка необхідна в даний момент.

В результаті, ми пропонуємо:

• Отримати кваліфіковану допомогу, зателефонувавши на один з номерів телефону, які вказані на офіційному сайті компанії.

• Написати листа на вказану адресу електронної пошти.

• Ми готові вас почути в робочий час з 08:00 до 22:00 щодня, без вихідних і святкових днів.

Наш сервісний центр із задоволенням відповість на всі ваші запитання, що стосуються допомоги і особистої підтримки. Наш співробітник ознайомить клієнта з усім списком комплексних послуг, а також розповість про переваги додаткових послуг. Крім того, ми також розглядаємо прохання і пропозиції клієнтів, які не входять до списку наших послуг.

Адже трапляються різні життєві ситуації і, часом, сучасній людині потрібна індивідуальна підтримка. Ми неодмінно вислухаємо всі ваші прохання і відшукаємо рішення даної проблеми. Пам’ятайте про те, що ви не один!

Компанія «People-Help» не залишить вас наодинці з проблемою або невирішеним питанням – наш співробітник допоможе вирішити будь-яку ситуацію. 

 

Для отримання детальної інформації про послугу звертайтесь за номерами:

+380683313001 або +380443313001

people-help@ukr.net

Зворотній зв'язок