Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Співробітники компанії People-Help пропонують всім жителям столиці власну підтримку і різнопланову допомогу. З огляду на той факт, що сучасне життя змушує людей жити за певними правилами і дотримуватися деяких умов, ми готові надати допомогу всім, хто її потребує.

Наш проект спеціально був створений для тих, кому доводиться обирати між своєю сім’єю і роботою, для тих, хто з певних причин не може виконати роботу по дому, налагодити господарські справи та інше. Різнопланова допомога – наша основна прерогатива. В результаті, кожна людина може повністю розраховувати на підтримку наших фахівців, які надають свої послуги.

Діяльність нашої компанії засновано на взаємній довірі, відданості, відповідальності та відкритості до клієнтів. Ми поважаємо людську гідність і цінності, сім’ю та дітей, особистий простір кожного, тому всі наші працівники дотримуються високих моральних та етичних принципів.

Ми завжди прагнемо бути найкращими, тому кожна надана нашою компанією послуга надихає нас зробити її ще якіснішою. ПІПЛ-ХЕЛП пропонує послуги колективу, який зібрав в себе кваліфікованих, досвідчених, відповідальних, дбайливих, добрих та розуміючих людей. Ви можете розраховувати на нашу підтримку для вас та ваших близьких в той час, коли це буде потрібно. Ми націлені на результат!

Комплексні і додаткові послуги від People-Help

Наша команда завжди залишається на зв’язку, дозволяючи розраховувати на підтримку в будь-який зручний для клієнта день і час. Адже основне завдання кожного нашого співробітника – задоволений клієнт. Тому ми робимо все можливе, щоб удосконалити власні послуги і задовольнити потреби кожної людини.

Ми пропонуємо комплексне обслуговування киян:

• Приготування їжі на один день або на певну кількість днів.

• Прибирання житлових приміщень, яке включає в себе миття посуду, підлоги, сухе і вологе прибирання різних поверхонь та інше.

• Закупівля необхідних засобів, медикаментів, продуктів харчування в будь-яких обсягах.

• Прасування та прання будь-якої кількості білизни, незалежно від типу тканини.

• Особиста підтримка людей похилого віку, хворих людей і тих, кому потрібна психологічна підтримка.

Крім того, кожен день з 08:00 до 22:00 ми надаємо консультації в телефонному режимі і відповідаємо на електронні листи.

Також, кожен житель Києва має можливість скористатися нашим пакетом додаткових послуг, серед яких відзначають:

• послуги няні;

• виклик електрика і сантехніка за вказаною адресою;

• проведення ремонтних робіт;

• оренда автомобіля з особистим водієм;

• юмейхо;

• остеопатія;

•мануальна терапія;

• допомога спеціалізованого психолога.

Компанія People-Help пропонує свою допомогу кожній людині, яка її потребує. Адже в сучасному світі не можна залишатися байдужим до проблем інших людей.

В результаті, ми повністю візьмемо під свою відповідальність вирішення навіть найскладніших завдань, з якими ви з певних причин не можете впоратися. Ми з повною відповідальністю і розумінням підходимо до вирішення будь-якої проблеми.

Для отримання детальної інформації звертайтесь за номерами:

+380683313001 або +380443313001

people-help@ukr.net

Зворотній зв'язок