Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Послуги няні

Турбота, увага, виховання – це три основних слова, які відносяться до повноцінного розвитку дитини. Батьківська любов і турбота не зрівняється з увагою вихователів дитячого садка або професійних нянь. Однак трапляються ситуації, коли батькам терміново потрібна допомога досвідченої няні, яка на певний час зможе доглянути за однією дитиною або декількома дітьми.

Тепер, жителі столиці можуть розраховувати на допомогу команди «People-Help», яка пропонує послуги няні. Професійна няня приїжджає за вказаною адресою і проводить час з дітьми різної вікової категорії під час відсутності батьків або, коли вони зайняті важливими справами.

Головні переваги даної послуги:

• Няня слідує всім вимогам і побажанням, прописаним в складеному договорі.

• Наша компанія пропонує власний пакет послуг і звертає увагу на індивідуальні потреби кожного клієнта.

• Професійна няня – це «2 в 1»: веселий аніматор і спеціалізований дитячий психолог, який знайде підхід до кожної дитини.

Няня може приїжджати три рази на тиждень або працювати по заздалегідь обумовленому графіку. Ми допоможемо вам у вихованні дітей, забезпечуючи їм веселе проведення часу і повну безпеку

Професійні навички та особисті якості кожної няні

Наші няні зможуть розважити і зайняти дитину, граючи з нею в різні ігри, читаючи книги, виконуючи фізичні вправи (фізкультура). Крім того, процес перевдягання, умивання і годування дитини няні беруть повністю під свою відповідальність.

Кожна няня володіє наступними особистими якостями:

• акуратність;

• порядність;

• знання фізіологічних особливостей дитини певного віку;

• любов до дітей;

• комунікабельність.

За бажанням, усі батьки зможуть скористатися послугами няні, яка володіє конкретною іноземною мовою і має педагогічну освіту.

 

Для отримання детальної інформації про послугу звертайтесь за номерами:

+380683313001 або +380443313001

people-help@ukr.net

Зворотній зв'язок