Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Прання та прасування

Випрати і попрасувати величезну кількість постільної білизни, одягу та інших речей – одна з основних задач сучасної домогосподарки. Однак далеко не завжди вдається виділити вільний час на виконання всіх цих завдань. Незважаючи на величезну кількість побутової техніки, яка допомагає виконати прасування і прання, не у кожного є можливість приділити достатньо сил і часу.

У житті трапляються різні ситуації і, часом, додаткова допомога по дому дозволяє звільнити цілий день для того щоб зайнятися власними справами. Компанія «People-Help» пропонує послугу прасування і прання для усіх киян. Якщо у вас немає можливості самостійно попрати і випрасувати величезну кількість речей, наш співробітник виконає всю роботу за вас.

 

Переваги співпраці з «People-Help»

Компанія «People-Help» пропонує свою допомогу, надаючи послугу прасування і прання речей. Таким чином, кожен клієнт зможе оцінити основні переваги:

• економія часу і сил кожного столичного жителя;

• наш співробітник здатний впоратися з будь-якими обсягами роботи.

Наша послуга користується особливою популярністю серед людей, які за станом здоров’я не можуть самостійно дати собі раду, або для людей, у яких немає часу на виконання всіх домашніх справ.

Наш співробітник здатний виконати завдання будь-якого рівня складності: догляд за шовковою білизною, прасування костюмів, суконь та інших речей. Ми впораємося з різними типами тканин: як з тонкими матеріалами, так і з більш щільними, грубими тканинами.

Ми як ніхто інший знаємо, що прасування ділових костюмів або уніформи займає чимало часу. Величезна кількість декоративних елементів, оборок, манжети – все повинно бути максимально ідеальним. Із застосуванням сучасної побутової техніки та власних секретів якісного прасування одягу з різних матеріалів – наш співробітник зможе привести в порядок будь-які речі.

Для отримання детальної інформації про послугу звертайтесь за номерами:

+380683313001 або +380443313001

people-help@ukr.net

Зворотній зв'язок