Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Приготування Їжі

Якісні послуги кухаря все далі і далі стають популярніші серед споживачів. Щільний графік жителів столиці не залишає часу ні на що. Тому приємно, що є можливість заощадити час, забезпечивши собі повноцінне і смачне харчування. Наша компанія пропонує послуги з приготування їжі для Вас та Ваших близьких.

Замовляючи послуги кухаря на дому, слід враховувати, які види робіт входять в його стандартні обов’язки. Крім того, можна визначитися з особливостями роботи фахівця. Наприклад, якщо по ряду причин неможливо використати кухню клієнтів, можна домовитися про те, що кухар приготує страви в зручній робочій обстановці і доставить їх замовникам в свіжому і гарячому вигляді. 

 

Стандартні послуги кухаря включають:

– Складання меню. Спеціаліст повинен запропонувати набір страв, які враховують смаки та особливості раціону замовників – в тому числі, при необхідності, запропонувати варіанти дієтичної або вегетаріанської кухні. Якщо послуги кухаря замовлені на регулярній основі – зручно буде скласти повноцінний раціон.

– Приготування страв. У зручний для замовника час кухар готує страви відповідно до затвердженого меню. Головні вимоги: свіжість, користь, відмінні смакові якості.

– Сервіровка столу. Професійний кухар швидко працює і забезпечує не тільки приготування, але і подачу страв згідно зі всіма  правилам. Тому він сервірує стіл і готує все для зручного прийняття їжі.

– Прибирання. В обов’язки кухаря завершуються прибиранням столу, робочої поверхні кухні, миттям посуду

Для отримання детальної інформації про послугу звертайтесь за номерами:

+380683313001 або +380443313001

people-help@ukr.net

Зворотній зв'язок