Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Психологічна підтримка

Скажений життєвий ритм, постійні стреси, складні сімейні ситуації, проблеми на роботі – все це призводить до тривалих депресій і подальшим нервових зривів. Таким людям вкрай необхідна спеціалізована допомога і підтримка психолога.

Регулярне відвідування кабінету психолога – цілком нормальне явище, якого не варто соромитися. Адже психолог – це фахівець, який працює зі здоровими людьми, що потребують окремої поради та підтримки по відношенню до певних життєвих ситуацій.

Компанія «People-Help» надає всім киянам унікальну можливість – скористатися психологічною підтримкою. В якості додаткової послуги ми пропонуємо допомогу спеціалізованого психолога, який зможе вислухати вас і допомогти вирішити багато життєвих проблем.

 

Переваги психологічної підтримки

Головне завдання сучасного психолога – підштовхнути людину до того, щоб вона самостійно знайшла вихід з ситуації, яка склалася. Таким чином, кожен житель столиці зможе гідно оцінити всі переваги цієї підтримки:

• можливість емоційної розрядки;

• розповісти про свою проблему сторонній людині, яка не буде вас критикувати і засуджувати;

• розібратися в собі;

• зрозуміти і виділити основні причини того, що привело вас до такого стану;

• розглянути позитивні сторони ситуації, що склалася;

• заново повірити в себе і власні сили.

У сучасному світі досить багато дратівливих факторів, які негативно позначаються на нашому самопочутті, настрої і здоров’ї в цілому.

Скориставшись професійною допомогою психолога, кожна людина зможе заново переглянути свої життєві принципи та скинути з себе важкий тягар проблем. Команда «People-Help» допоможе всім бажаючим скористатися підтримкою психолога в будь-який день і час! Потрібно тільки подзвонити нам за вказаними номерами телефонів.

Для отримання детальної інформації про послугу звертайтесь за номерами:

+380683313001 або +380443313001

people-help@ukr.net

Зворотній зв'язок