Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ремонті роботи

Виконання ремонтних робіт вимагає багато сил і вільного часу. Деякі люди відкладають ці роботи до останнього, тому що не можуть відшукати вільний час на виконання всіх запланованих завдань. Саме з цієї причини більшість людей вже давно звикли терпіти наявність будматеріалів на балконі, які вже давно були закуплені, але до сих пір не використані.
Команда фахівців компанії «People-Help» вже протягом довгого часу надає допомогу всім жителям Києва, пропонуючи виконати якісний ремонт. Наші спеціалізовані майстри здатні впоратися з будь-якими обсягами робіт. Нас не лякают складності і тривалий ремонт в квартирі або в будинку!
Якісний ремонт – запорука комфорту і затишку у вашій оселі
В якості додаткової послуги, ми пропонуємо виконання ремонтних робіт: починаючи від дрібних завдань і, закінчуючи рішенням більш глобальних проблем.

Професійні майстри допоможуть виконати наступну роботу:
• прибити полицю на кухні, в спальні або вітальні;
• полагодити зламані двері в шафі;
• прикрутити зламану дверну ручку;
• зібрати стіл або нову шафу.
Це далеко не весь список завдань, які під силу нашим майстрам. Все, що потрібно від клієнта – вказати певний список проблем, з якими потрібно впоратися і визначитися з відповідним днем ​​і часом, коли приїде майстер.
Комфорт усіх членів сім’ї безпосередньо залежить від створеного домашнього затишку. Про який затишок може йти мова, якщо в кутку відклеївся шматочок шпалер, дверна коробка деформувалася від вологи, а вхідні двері скриплять при кожному відкритті і закритті? Всі ці проблеми стають головною причиною того, що в оселі відсутні комфортні умови для проживання.
Пора давно позбутися всіх проблем за допомогою професійної команди спеціалістів від «People-Help». Нам не страшні ніякі ремонтні роботи!

Для отримання детальної інформації про послугу звертайтесь за номерами:

+380683313001 або +380443313001

people-help@ukr.net

Зворотній зв'язок