Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Юмейхо

Методика Юмейхо-терапії – це східна реабілітаційна система, метод хіропрактики, що представляє собою єдиний технологічний ланцюжок, який складається з 100 прийомів біодинамічної корекції опорно-рухової системи з акцентом на виправлення дисбалансу тазових кісток і хребта, і включає комплексну контактну дію у вигляді спеціальних прийомів масажу і остеокоррекціі.
Історія методу почалася в 70-х роках XX століття, коли масажист Масаюки Сайонджі (Masayuki Saionji) почав тісно спілкуватися з фахівцями в області реабілітаційної терапії Шуіхі Оно і Оно Хідеказу. Збагативши їх лікарські техніки і прийоми своїми оригінальними розробками, він створив метод, який згодом отримав назву «ЮМЕЙХО». Незабаром метод прижився в країні Всхідного Сонця, а також отримав визнання і за кордоном. Як одночасно і вид масажу, і лікувальна практика, юмейхо-терапія націлена на відновлення природної гармонії тіла і духу. Якщо спочатку даний вид терапії застосовувався переважно для виправлення становища тазових кісток і хребта, то зараз він використовується як комплексний терапевтичний метод.
Метод юмейхо включає в себе 100 мануальних прийомів, спрямованих на оздоровлення організму. В їх основі лежить принцип рівноваги: саме тому фахівці в області юмейхо-терапії при роботі роблять акцент на виправленні положення тазових кісток щодо тіла. Адже їх зміщення, як правило, призводить до викривлення хребта, яке може призвести до дисфункції внутрішніх органів. 
Базовим принципом юмейхо є принцип розслаблення м’язів і суглобів. Потім, вирівнюючи суглоби в тілі, майстер юмейхо-терапії за допомогою точкового впливу та різних маніпуляцій знімає блоки і затиски. Завдяки цьому кров і лімфа можуть безперешкодно омивати внутрішні органи. Паралельно включається “зелене світло” для відновлення природної біоенергетики людини.

Для отримання детальної інформації про послугу звертайтесь за номерами:

+380683313001 або +380443313001

people-help@ukr.net

Зворотній зв'язок