People-Help

ЮМЕЙХО-ТЕРАПІЯ

Методика юмейхо-терапії – це східна реабілітаційна система, метод хіропрактики, що являє собою єдиний технологічний ланцюжок, який складається з 100 прийомів біодинамічної корекції опорно-рухової системи з акцентом на виправлення дисбалансу тазових кісток і хребта, і включає комплексну контактну дію у вигляді спеціальних прийомів масажу і остеокоррекції.

Історія виникнення методу Юмейхо-терапії почалася в 1975 р. Засновником методу є японець Оцуки Масаюки, більш відомий світу під псевдонімом Масаюки Сайонжі (Masayuki Saionji).

Одночасно як і вид масажу, і лікувальна практика, юмейхо-терапія націлена на відновлення природної гармонії тіла і духу. Якщо спочатку даний вид терапії застосовувався переважно для виправлення становища тазових кісток і хребта, то зараз він використовується як комплексний терапевтичний метод.

В основі методики лежить принцип рівноваги: при роботі йде акцент на виправленні положення тазових кісток щодо тіла, оскільки їх зміщення, як правило, призводить до викривлення хребта, яке, в свою чергу, може призвести до дисфункції внутрішніх органів.

Базовим принципом юмейхо є принцип розслаблення м’язів і суглобів. Вирівнюючи розміщення суглобів в тілі, майстер юмейхо-терапії за допомогою точкового впливу та різних маніпуляцій знімає блоки і затиски. Завдяки цьому кров і лімфа можуть безперешкодно омивати внутрішні органи. Паралельно включається “зелене світло” для відновлення природної біоенергетики людини.

 

Юмейхо рекомендується при:
— захворюваннях опорно-рухового апарату (остеохондроз, сколіоз, обмінно-дистрофічні артрози та ін.)
— порушенні обміну речовин в організмі (аліментарне ожиріння, подагра, сечокам’яна хвороба та ін.)
— Захворювання серцево-судинної системи (вегето судинна дистонія, ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба та ін.)
— захворювання нервової системи (неврози, астено-вегетативний синдром, хронічні радикуліти та ін.) — алергічних захворюваннях (бронхіальна астма, полінози та ін.).

Загальний ефект від процедури Юмейхо терапії:
— зняття емоційного і фізичного напруження
— поліпшення мікроциркуляції в тканинах
— відновлення рухливості в суглобах
— поліпшення еластичності в м’язах
— відновлення центру ваги тіла
— поліпшення роботи внутрішніх органів
— підняття настрою і підвищення працездатності