People-Help

Кінезіологія – система оздоровлення, що заснована на цілісному підході до людини.
Першим кінезіологом вважається мануальщик Джордж Гудхарт, який розробив новий метод лікування на основі м`язового тестування. Перші праці з кінезіології з`явилися в 60-их роках минулого сторіччя, в 1972 році було розроблено кінезіологічну концепцію «Три в одному». Загальна ідея полягає в тому, що повноцінне здоров`я людини тримається на «трьох китах», які тісно пов`язані між собою:

 

— біохімічні процеси в організмі
— структурні елементи (м`язи, зв`язки, фасції)
— емоційний комфорт

Будь-яка патологія стосується одразу трьох цих сторін, тому й корегувати потрібно всі три складові. Таким чином, кінезіологи не виокремлюють лише фізичні прояви хвороби і не заміщають лікарів, а є особливими спеціалістами, які:

— оцінюють стан організму в цілому;
— визначають і лікують причину захворювання, а не симптоми;
— знімають м`язову і психічну напругу;
— гармонізують роботу організму на всіх рівнях (фізичному, емоційному, ментальному);
— підбирають методи лікування в індивідуальному порядку.

Найбільш популярною є прикладна кінезіологія. Вона відома ще як тілесно-орієнтована. Це напрямок, що займається переважно м`язами й принагідно усуває наслідки стресу для психіки.
Крім того, існують такі напрямки кінезіології, як біомеханіка (зосереджена на ефективності рухів людського тіла) і психо-кінезіологія (акцентує увагу на психоемоційному стані пацієнта).

Кому знадобиться кінезіолог?
Оскільки кожен м`яз
тіла пов`язаний із певним внутрішнім органом, ендокринною залозою чи лімфатичним протоком, кінезіологія може допомогти при найрізноманітніших захворюваннях:

— болі в спині, шиї, попереку, між лопатками;
— грижі
— остеохондроз
— радикуліт
— запаморочення
— мігрень
— порушення кровообігу в мозку
— гіпертонія
— гіпотонія
— вегето-судинна дистонія

— енцефалопатія
— боли в суглобах
— часті бронхіти, синусити, пневмонії
— бронхіальна астма
— хронічні гастрити, рефлюкс, холецистит

— цукровий діабет
— надмірна вага
— неврози
— безсоння.
— В педіатрії кінезіологія показана при родових травмах, при надмірній збудливості дитини, гіпертонусі та порушеннях постави.

Як працюють кінезіологи?

В основу покладено вивчення тонусу м`язів. Кінезіологи за допомогою рук досліджують стан м`язіві суглобів людини. Здорові м`язи мають певну щільність, температуру і форму, певним чином реагують на розтягнення. Якщо зв`язковий апарат органів працює некоректно, то й самі органи не здатні нормально функціонувати. Кінезіолог пропрацьовує надмірно напружені чи слабкі м`язи, відновлюючи їх тонус або ж розслаблюючи. Таке тестування дозволяє виявити захворювання на початкових стадіях, навіть коли вони ще протікають без явних симптомів.

Далі проводять корегування за допомогою широкого спектра найменш травматичних, безболісних технік, серед яких:
— спеціальні вправи для м`язів
— вісцеральні техніки (м`які ручні маніпуляції)
— кінезіотейпування (нанесення на тіло спеціальних бавовняних стрічок – тейпів);
— масаж
— фітотерапія
— поради щодо зміни раціону і стилю життя

Наші спеціалісти складають алгоритм лікування, який розширює резервні можливості організму та допомагає йому відновитися самотужки.
Кожний сеанс продовжується 1,5 – 2 години. Після сеансу рекомендований спокій та відпочинок протягом ще двох годин, бо відбувається переналаштування багатьох систем організму. Вправи і техніки з арсеналу кінезіолога практично одразу знімають біль і напругу. Сходять набряки, покращується кровообіг в проблемних ділянках і самопочуття в цілому
Зазвичай необхідний курс з 5-7 сеансів, в проміжках між якими пацієнт виконує рекомендації кінезіолога.

Бажаємо здоров`я!

Для отримання детальної інформації про послугу звертайтесь за номерами: