People-Help

Остеопатія – система альтернативної медицини, яка лікує не хворобу, а її причину. Остеопатію відрізняє перш за все системний підхід до людського тіла, сприйняття його як єдиного цілого.
Оскільки в організмі людини все взаємопов’язане, остеопатія вважає першопричинами більшості захворювань порушення структурно-анатомічних співвідношень між органами та частинами тіла.
Остеопатія аналізує виниклі питання як проблеми всього організму, а не окремого органу або конкретної системи. Виниклий симптом є тільки наслідком прихованого недуга. Часто справжня причина захворювання криється зовсім не там, де її шукають.

На сьогодні склалося три основних напрямки остеопатії:

— Вісцеральна остеопатія – лікування механічних порушень органів у черевній, тазовій і грудній порожнинах.
— Краніосакральна остеопатія – остеопатична практика, яка відноситься до лікування порушень структури черепа людини.
— Структуральна остеопатія – лікування кістково-суглобових порушень, що має багато спільного з практиками мануальних терапевтів.

Робота остеопата спрямована не тільки на усунення больового синдрому, а й на повну ліквідацію причини поганого самопочуття. Лікування методом остеопатії полягає у впливі на організм рухом рук, які виправляють виниклі вади анатомічної структури тіла, функціональності нервової системи тощо. Інколи складається враження, що остеопат тільки пасивно торкається руками, але вже після першого сеансу людина, як правило, відчуває полегшення.

Для отримання детальної інформації про послугу звертайтесь за номерами: