People-Help

Тайський масаж

Техніка тайського масажу народилася під впливом Аюрведи та китайської медицини (акупунктури). Засновником техніки вважається напівлегендарна постать – індійський лікар Дживака Кумар Бхака, який був сучасником і другом Будди. Саме в буддійських монастирях впродовж сторіч відточувалися методи тайського масажу. І сьогодні в найвідомішому бангкокському монастирі Ват По можна побачити кам`яні плити із зображенням схем енергетичних ліній та терапевтичних точок.
Старовинна тайська система зцілення базується на цілісному підході до здоров`я. Вже більше 2,5 тисяч років вона повертає людям душевну рівновагу, фізичні сили і почуття внутрішньої гармонії.
Принцип тайського масажу – вплив на біологічні точки, які знаходяться десятьох енергетичних лініях (Сен Сіп). Через них людина насичується життєдайною енергією космосу – праною. Масаж виконується ритмічними і м`якими натисненнями на ці точки, застосовуються прийоми скручування і розтягування.
Процедура нейтралізує практично всі негативні наслідки, що викликані стресами.

Існують такі різновиди тайського масажу:
— класичний масаж всього тіла;
— масаж ніг (не тільки розслаблює ступні і ноги після напруженого дня, а й впливає на весь організм через акупунктурні точки);
— ойл-масаж (із використанням ароматних масел троянди, жасміну, лаванди тощо);
— масаж трав`яними мішечками;
— ток-сен (паличками і молоточками);
— масаж гарячим камінням;
— масаж для схуднення (застосовується спеціальний крем із розігріваючим ефектом);
— масаж голови (чудова терапія мігрені і безсоння).

Тайський масаж ще називають «йога-масажем». В ньому насправді використовується величезна кількість асан хатха-йоги.
Ви також можете обрати рівень виконання маніпуляцій (слабкий, середній і сильний).маніпуляцій (слабкий, середній і сильний).

Тайський масаж є дієвою процедурою:
позбавляє від болю в спині, оніміння шиї та плеч;
— знімає стрес і напругу;
— покращує кровообіг;
— стимулює лімфатичну систему;
— підвищує гнучкість м`язів і рухливість суглобів;
— поліпшує фізичний і емоційний стан;
— знімає енергетичні блоки.

Таємниця ефективності сеансів — ми щиро прагнемо, аби ви були здоровими та щасливими. Під час сеансу звільніться від усіх сторонніх думок. Хай ніщо не відволікає вас від єднання із самим собою і набуття гармонії.